Farby do betonu ceny

Farby do betonu ceny
Opublikowano przez Admin

Kiedy szukasz produktu w Internecie interesują cię przede wszystkim opinie i ceny. Stąd tak często wpisywane w wyszukiwarkę frazy: Farby do betonu ceny, Farby do betonu cennik. To zrozumiałe, że chcesz wiedzieć za ile możesz kupić produkt – ogranicza cię  budżet. Zresztą dlaczego miałbyś kupować coś drożej, jeśli możesz taniej. By nie szukać bezskutecznie cen farb do betonu prezentujemy wykaz – w jednym miejscu wszystkie ceny farb do betonu Aksilbet – i w dodatku w wersji promocyjnej.

Zanim poznasz ceny, poznaj produkt

Farba do betonu Aksilbet to wodorozcieńczalna akrylowo-silikonowa farba przeznaczona do malowania elementów betonowych takich jak:

  • ekrany betonowe przy drogach i autostradach,
  • ogrodzenia betonowe, murki,
  • galanteria betonowa,
  • figurki ogrodowe, tralki,
  • posadzki betonowe z kostki brukowej i chodniki betonowe w garażach, piwnicach, magazynach oraz halach produkcyjnych.

Doskonale sprawdza się zarówno przy nowych elewacjach, jak  starych, wymagających renowacji. Mowa o elewacjach budynków mieszkalnych, przemysłowych, sakralnych i zabytkowych. Farbą AKSILBET ANTRACYT 5L można malować wewnętrzne ściany budynków użyteczności publicznej, inwentarskich, przemysłu spożywczego.
Jest to farba która nadaje się do nakładania na beton, żelbeton, tynki cementowo-wapienne, polimerowo-cementowe, tynki akrylowe (baranek, kornik itp.) jak również na terrabonę.

Zalety farby do betonu Aksilbet

  • zawartość środka silikonowego tworzy nienasiąkliwe powłoki (odporne na wodę, olej, smary, sól itp.)
  • farba tworzy samooczyszczającą się powłokę, która zapewnia efekt świeżych i czystych elewacji przez wiele lat – gwarantowana 10-letnia odporność na warunki atmosferyczne takie jak kwaśne deszcze, spaliny czy promienie słoneczne.
  • farba tworzy powłokę w pełni zmywalną – odporną na szorowanie na mokro – Aksilbet to farba paroprzepuszczalna, która zapewnia pełne „oddychanie” ściany.

Farby do betonu ceny – 1 litr

Farby do betonu Aksilbet ceny 1 litr

Farby do betonu ceny – 3 litry

farby do betonu ceny Aksilbet 3 litry

Farby do betonu ceny – 5 litrów

Farby do betonu ceny Aksilbet 5 litrów

Farby do betonu ceny – 10 litrów

Farby do betonu ceny Aksilbet 10 litrów

 

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij