Najlepsza farba do pomalowania betonowego ogrodzenia

Najlepsza farba do pomalowania betonowego ogrodzenia
Opublikowano przez Admin

Staranne odświeżenie betonowego ogrodzenia skutecznie podniesie jego walory zarówno estetyczne jak i użytkowe. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że mur wokół domu stanowi niejako wizytówkę twojego miejsca zamieszkania i nie chcesz, aby odstraszał nieładnymi pęknięciami czy łuszczącą się starą farbą. Zrób więc dokładny przegląd ogrodzenia i w prosty, szybki sposób daj mu nowy wygląd ze specjalistycznymi farbami do betonu Aksilbet.

Zobacz PALETĘ FARB DO BETONU AKSILBET»

Przygotowanie muru do malowania farbą Aksilbet

Zanim zabierzesz się za malowanie musisz dokładnie oczyścić powierzchnię ogrodzenia. Zastosuj się do kilku prostych wskazówek a na pewno będziesz zadowolony z efektów swojej pracy.

Farba Aksilbet do ogodzeń betonowych

  1. Powierzchnia, którą chcesz pomalować farbą do betonu Aksilbet musi być dokładnie oczyszczona, pozbawiona łuszczących się powłok starych farb, odkurzone, pozbawione odstających elementów. Postaraj się jak najdokładniej wyczyścić ogrodzenie (najlepiej szczotką) i wysuszyć. Jeśli masz taką możliwość oczyść dokładnie cały murek myjką ciśnieniową, dzięki temu będziesz miał pewność, że powierzchnia jest idealnie przygotowania do nałożenia farby do betonu.
  2. Pamiętaj, że jeśli na ogrodzeniu są miejsca zagrzybione, z pleśnią lub porośnięte mchem najlepiej będzie, jeśli je oczyścisz odpowiednim detergentem i zaimpregnujesz.
  3. Przygotowane ogrodzenie musi dobrze wyschnąć – nie nakładaj farby na wilgotny beton. Pamiętaj również, że na malowanie musisz wybrać dzień bez deszczu i o zbyt dużej wilgotności powietrza.
  4. Przed malowaniem dokładnie wymieszaj farbę i przygotuj wszystkie narzędzia. Jeśli twoje ogrodzenie ma wiele zakamarków przygotuj pędzle różnej wielkości, co zdecydowanie ułatwi ci pracę.

Malowanie ogrodzenia farbą do betonu Aksilbet

Malowanie farbami Aksilbet na pewno nie przysporzy ci problemów i w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się odnowionym ogrodzeniem. Farby do betonu Aksilbet dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego nie będziesz miał problemu z dobraniem odpowiedniej barwy, dzięki czemu ogrodzenie będzie idealnie komponować się z otoczeniem.

Sprawdź ofertę FARB DO BETONU AKSILBET»

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij